O nas

Od kilku lat pośredniczymy w skutecznym i szybkim załatwianiu formalności wizowych
do Obwodu Kaliningradzkiego, pozostałej części Federacji Rosyjskiej...

Rzetelnie i profesjonalnie

Od kilku lat pośredniczymy w skutecznym i szybkim załatwianiu formalności wizowych do Obwodu Kaliningradzkiego, pozostałej części Federacji Rosyjskiej.
Teraz, bez wychodzenia z domu, nasz konsultant pomoże Państwu w bezstresowym otrzymaniu wizy.
Gwarantujemy 100% skuteczności. Wystawiamy faktury VAT.

Regionalne Centrum Wizowe zostało otwarte w celu poprawy jakości obsługi obywateli Polski i innych państw oraz osób nieposiadających obywatelstwa, chcących uzyskać wizę do Federacji Rosyjskiej. Uproszczenie i przyśpieszenie procedury uzyskania wiz rosyjskich jest naszym najwiekszym priorytetem.
Pracownicy Regionalnego Centrum Wizowego udzielą Państwu informacji w zakresie każdego zagadnienia dotyczącego formalności wizowych, a także pomogą wypełnić ankietę wizową, przyjmą i opracują przedłożony przez Państwa pakiet dokumentów i przekażą go do wydziału konsularnego Ambasady lub do Konsulatu Generalnego Federacji Rosyjskiej.
Po podjęciu decyzji przez Ambasadę lub Konsulat Generalny Federacji Rosyjskiej o wydaniu wizy, będziecie Państwo mogli odebrać gotowe dokumenty w Centrum Wizowym.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na to, że Centrum Wizowe pełni funkcje pomocnicze. Decyzję o wydaniu lub o odmowie wydania wizy podejmuje rosyjska placówka konsularna!

Our Office

100% skuteczności

Rzetelność, uczciwość i profesjonalizm naszych konsultantów przekłada się na doskonałą skuteczność wszystkich realizowanych zleceń.

Szybka realizacja

Wkładamy mnóstwo starań, aby realizacja nastąpiła w jak najkrótszym, możliwym terminie. Udaje nam się to praktycznie przy każdym zleceniu.

Niskie ceny

Niezowodność i renoma pozwala nam na dostarczenie produktów w najniższych cenach. To świadomość skutecznego pośrednictwa jest dla nas najcenniejsza.

Nasi zadowoleni klienci

Szybko, sprawnie, rzetelnie i co najważniejsze przy najnizszych cenach na rynku. Doskonały kontakt! Już nie mogę sie doczekać kiedy ponowię wizę po raz kolejny.
Pośrednik, który nie zawiódł mnie ani razu. To wysoce zorganizowany, solidny i dbający o szczegóły zespół ekspertów, których nie sposób przecenić. To prawdziwe szczęście współpracować z takimi ludźmi!

~kazik47, Elbląg

100% profesjonalizmu. Wszystko zgodne z przedstawionym planem działań. Byłem nastawiony neutralnie, dałem się przekonać do oferty i nie zawiodłem się - dogodne warunki, precyzyjna obsługa klienta i bardzo atrakcyjne ceny.
Jednym słowem genialny partner w biznesie.

~Adam W., Bartoszyce

Top